ZAWODY SINGING ROCK STEEL – en

ZAWODY | SINGING ROCK STEEL
CSW TOTEM NA PODIUM!

Zawody Singing Rock Steel to impreza, jak sama nazwa na to wskazuje, corocznie organizowana przez firmę Singing Rock – obecnie jednego z najpopularniejszego producenta sprzętu do prac na wysokości. Zawody realizowane są na terenie „poligonu ćwiczebnego” w głównej siedzibie firmy w miejscowości Kladno, w Czechach.

Organizacja oraz świetna zabawa podczas rywalizacji sprawiły, że impreza stanowi świetną okazję do sprawdzenia swoich umiejętności w posługiwaniu się sprzętem SOI do prac na wysokości oraz weryfikacji opanowania technik dostępu linowego każdego z uczestników. Prócz wymienionych są jeszcze inne zalety dotychczasowych edycji imprezy, które pozwoliły na umiejscowienie inicjatywy w czołówce, w rankingu międzynarodowych zawodów w dostępie linowym. Dlatego czując ducha rywalizacji nasz zespół CSW TOTEM w pierwszy weekend grudnia pokonał łącznie 1000 km, by móc wziąć udział w zawodach i zmierzyć się z innymi śmiałkami z całej Europy.

Przebieg zawodów jest realizowany zawsze w podobnych standardach umożliwiając rywalizację indywidualna i zespołową. Zatem to dla naszych instruktorów były dwa dni wytężonej pracy i zabawy. Na początek organizatorzy przygotowali konkurencje indywidualne, a wszystkie realizowane w konwencji świątecznej. W tych zmaganiach wystartowali nasi instruktorzy Tomasz Nowak (IRATA L3/i, SPRAT L3, OTDL L3/i), Bartosz Bielawski (IRATA L3/i) oraz Maciej Ociepa (IRATA L3). Zawodnicy mieli do dostarczenia prezenty świąteczne, ustrojenie choinki oraz prawdziwą czeską tradycję, czyli palenie świeczek na wodzie. Choć było ciężko to nawet zmęczenie nie zdemotywowało ich do zmierzenia się w konkurencjach drużynowych następnego dnia. Drużyna CSW TOTEM w składzie Tomasz Nowak, Bartosz Bielawski oraz Paweł Jowik wykazała podczas wykonywania zadań nie tylko umiejętności posługiwania się technikami linowymi i sprzętem SOI, ale również pracą zespołową. Sprawne pokonywanie kolejno przygotowanych przez organizatorów zadań było dostrzegane zarówno przez sędziów a także przez publiczność. Zbudowanie bałwana złożonego z trzech części przy wykorzystaniu technik linowych było misją dnia drugiego, z która chłopaki sobie świetnie poradzili.

W konsekwencji zajęliśmy II miejsce w rywalizacji drużynowej. Gratulujemy i dziękujemy 🙂 Zespół CSW TOTEM.

 

 

SRSteel17_0628SRSteel17_1279
Train nowWork later

This will close in 20 seconds