OŚRODEK SZKOLENIOWY

 

HALA DO ĆWICZEŃ
ZAPROJEKTOWANE Z POMYSŁEM
Nasza hala szkoleniowa ma powierzchnię 194,5 m2 i mieści się na dwóch poziomach budynku (parter, antresola, I piętro). Na wszystkich poziomach przygotowane zostały stanowiska (belki, drabiny, haki mocujące, liny) do ćwiczenia manewrów i technik występujących w pracy na wysokości. Przygotowaliśmy również liczne konstrukcje imitujące prawdziwe środowisko prac wysokościowych. Hala wyposażona jest w tablice instruktażowe oraz tabliczki informujące o konieczności przestrzegania przepisów BHP. W hali prowadzona jest część praktyczna (demonstracje, ćwiczenia) wszystkich szkoleń opisanych w procesie akredytacyjnym. Maksymalna wysokość szkoleniowa wynosi 12 m.
img_4
img
WYSOKOŚĆ
PRZESTRZEŃ
img
SWOBODA

SALE DO ZAJĘĆ
PREZENTACJE & DYSKUSJE

Ośrodek CSW TOTEM dysponuje dwiema salami do zajęć teoretycznych, które wyposażone są w rzutnik, ekran, tablicę suchościeralną, plansze edukacyjne, stoły, krzesła oraz zaplecze socjalne.  Obie  sale ulokowane  są na 2 piętrze budynku, w którym znajduje się nasza hala treningowa.  To  sprawia,  że wszystko czego potrzebujesz znajduje się w jednym miejscu.

img_4
KOMFORTimg
MIŁA ATMOSFERA
CIEPŁA KAWAimg

POLIGON DO ZADAŃ SPECJALNYCH
KONTENER SZKOLENIOWY

Chcemy, aby nasze szkolenia jak najlepiej odtwarzały warunki podobne do tych, które występują w różnych sytuacjach podczas wykonywania obowiązków służbowych oraz w różnych środowiskach pracy. Dlatego podczas kursów wykorzystujemy specjalnie zaprojektowane obiekty szkoleniowe – w tym m.in. kontener do symulacji zadymienia w pomieszczeniach. Chcemy by nasi kursanci mogli przećwiczyć, wszystko to,  o czym była mowa na wykładach, bo człowiek najlepiej uczy się poprzez własne doświadczenia.

kONTENER

NA AKWENIEAKWEN
GASZĄC POŻARPOZAR
NA RUSZTOWANIURUSZTOWANIE
Train nowWork later