Konstrukcja szkoleniowa
KONSTRUKCJA SZKOLENIOWA

CSW TOTEM

img

Centrum Szkoleń Wysokościowych TOTEM dysponuje przenośną konstrukcją, która umożliwia przeprowadzenie kompleksowego szkolenia w technik dostępu budowlanego oraz z podstawowych manewrów dostępu linowego w dowolnie wybranym przez klienta miejscu.

TAM GDZIE POTRZEBUJESZ
PRZENOŚNA KONSTRUKCJA SZKOLENIOWA
Gdy potrzebujesz zorganizować szkolenie, pokaz lub event w innym miejscu niż ośrodek CSW TOTEM, możesz skorzystać z mobilnej konstrukcji szkoleniowej. Zamiast przyjeżdżać do nas, my przyjedziemy do ciebie. Z takiego rozwiązania korzystają firmy, które z różnych powodów nie mogą wysłać pracowników do zewnętrznego ośrodka. Konstrukcja świetnie sprawdza się też przy okazji targów BHP lub podczas firmowych eventów (Dni Bezpieczeństwa, H&S day).
img_4
img
POKAZY
Dzięki temu, że konstrukcja jest modułowa można ją wykorzystać wewnątrz budynku (w halach produkcyjnych, magazynach). Co znacznie ułatwi organizację pokazu w Twojej firmie.
img
EVENTY
Specjalny projekt i stabilność konstrukcji pozwalają na jej użycie również w terenie (np. na parkingach, placach). Świetnie sprawdza się podczas firmowych eventów w obszarze BHP.
img
ĆWICZENIA
Konstrukcję można ustawić tam, gdzie potrzebujesz przećwiczyć różne aspekty pracy na wysokości. Potrzebujemy tylko trochę płaskiego i utwardzonego terenu.

DANE TECHNICZNE

ORYGINALNY PROJEKT TECHNICZNY

img_4

Cała konstrukcja składa się z 12 kostek o wymiarach 2 m x 2 m x 2 m każda. Można je ustawiać w różnej konfiguracji – przy czym maksymalne rozmiary konstrukcji to 4 m x 4 m x 6 m. Dzięki temu uzyskuje się 3 piętra, na których można ćwiczyć różne aspekty pracy na wysokości. Łatwość montażu i demontażu powoduje, że konstrukcję można złożyć nawet w dniu szkolenia (potrzebne ok 1-2h). Konstrukcja szkoleniowa posiada oryginalny projekt techniczny gwarantujący bezpieczeństwo jej używania. To nie zwykłe rusztowanie, a dostosowany do potrzeb szkoleniowych obiekt.

Train nowWork later