IDEA
BUSINESS IDEA

ENERGIA I POMYSŁ

006

Jeśli wiesz, co naprawdę znaczy praca na wysokości, to wiesz również, że musisz być do niej bardzo dobrze przygotowany. Dlatego w CSW Totem szkolimy według najwyższych standardów, bo podobnie jak Ty wiemy, że w tej pracy trzeba być profesjonalistą!

NASZ POMYSŁ
OD PASJI DO BIZNESU
Wszystko zaczęło się od skałek i wspinaczki… Bardzo szybko nasza pasja do spędzania każdej wolnej chwili na wysokości przerodziła się w pomysł na własną działalność. I tak w 1999 roku powstała firma Totem. W swym zamyśle miała zapewniać swoim Klientom kompleksowe usługi w zakresie zwiększania bezpieczeństwa wykonywania prac na wysokości. Następnym milowym krokiem w naszym rozwoju był rok 2011, kiedy do Waszej dyspozycji oddaliśmy jeden z najlepiej przygotowanych ośrodków szkoleniowych w dostępie budowlanym oraz linowym w Polsce. Szkolenia w dostępie budowlanym uzupełniliśmy o certyfikację IRATA, OTDL, SPRAT, a w 2016 roku także o szkolenia GWO – do pracy na turbinach wiatrowych.
DSC_8759
Przeźroczyste
BUSINESS IDEA
MAMY MISJĘ!
Od samego początku naszej działalności przyświeca nam idea dostarczania Klientom najlepszych światowych rozwiązań w zakresie prac na wysokości. Mamy świadomość wysokich wymagań rynku, dlatego wszystkie powierzone nam zadania projektujemy i realizujemy w taki sposób, aby spełniały oczekiwania Klienta. Chcemy by skorzystał z naszych usług ponownie lub polecił nas innym przedsiębiorcom.
onas6
| LUDZIE | 
Nasi trenerzy pokażą Ci najlepsze kierunki rozwoju. Wielu klientów rozpoczynało swoje kariery zawodowe właśnie od CSW TOTEM.
onas8
| WIEDZA | 
Lata doświadczeń w branży dały nam skuteczne know-how. Mimo to nieustannie się rozwijamy, by sprostać wymaganiom branży.
onas9a
| ODPOWIEDZIALNOŚĆ | 
Poddajemy się ewaluacji zewnętrznych audytorów i ocenie naszych kursantów. Każde szkolenie kończymy ankietami.
043
| SPRZĘT | 
Oddajemy Wam do dyspozycji profesjonalny sprzęt do prac na wysokości (w tym SOI). Wszystko po to, by szkolenie miało jak najbardziej praktyczny charakter.

DWA POZIOMY HALI, NAJLEPSZY SPRZĘT
SIŁA FIRMY

• stosujemy najwyższe standardy bezpieczeństwa, wiedząc, że właściwa postawa oraz świadomość pracownika są równie istotne, co jego wiedza i umiejętności
• zwracamy uwagę na te same kwestie, na które patrzą Klienci podejmujący decyzję o współpracy takie jak: jakość, cena, elastyczne podejście czy czas realizacji
• teorię zawsze rozbudowujemy o moduły praktyczne, ponieważ mamy świadomość, że człowiek najlepiej uczy się poprzez doświadczenia
• zatrudniamy profesjonalistów łączących w swoim dorobku zawodowym odpowiednie przygotowanie merytoryczne do prowadzenia szkoleń z bogatym doświadczeniem praktycznym, budowanym na platformach wiertniczych, elektrowniach wiatrowych oraz budowach na całym świecie
• wykorzystujemy specjalnie zaprojektowane poligony i obiekty szkoleniowe, by jak najlepiej oddać warunki występujące w różnych środowiskach pracy

 

img_4

WSPARCIE & ROZWIĄZANIE

Dyskusje na forach, gąszcz informacji, niespójne przepisy, wymagania inwestorów, różne systemy certyfikacji. Szukasz szkolenia dla siebie lub swoich pracowników. Zespół CSW TOTEM wprowadzi cię w temat lub rozwieje wątpliwości w oparciu o lata doświadczeń i współpracy z  firmami z branży.
Skontaktuj się z biurem
img

PROJEKTY & DOTACJE

Szkolenia wysokościowe to inwestycja we własny rozwój lub w bezpieczeństwo firmy. CSW TOTEM współpracuje z Powiatowymi Urzędami Pracy z całej Polski, realizuje projekty dofinansowane ze środków UE dla firm i osób indywidualnych, organizuje szkolenia w ramach Akademii TOTEM.
Skontaktuj się z biurem

img
STANDARDY
img
NOWOCZESNY OŚRODEK
img
NAJLEPSZY SPRZĘT

GRUPA TOTEM

Działalności grupy skupiają się na różnych obszarach pracy na wysokości:
projektowanie i montażu systemów chroniących przed upadkiem z wysokości (pionowych i poziomych),
 sprzedaż, wynajem i montaż siatek asekuracyjnych,
 prace specjalistyczne,
 sprzedaż sprzętu do pracy na wysokości.

Tym samym GRUPA TOTEM to kompleksowe rozwiązanie bezpieczeństwa pracy na wysokości.

Zrzut ekranu 2017-08-31 o 13.12.07

 

Train nowWork later